Hakkımızda

Uzman Oto Ekspertiz

Hızlı, garantili, ekonomik

Uzman Nedir?

Uzman Oto Ekspertiz; 100bin'den fazla test deneyimi ile teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen, Adapazarı’nın profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezidir.

Uzman Adapazarı Oto Ekspertiz, dünyada kullanılan son teknoloji makinalar, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Uzman Adapazarı Oto Ekspertiz, personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla Uzman Adapazarı Oto Ekspertiz, kaliteli ticaret adına müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğuna oldukça önem vermektedir. Alıcının mağdur olmaması ve satıcının pazarlığını etkilemeden ekspertiz anlayışımızla çalışıyoruz.

Uzaktan Ekspertiz

Arabanın Ekspertizini Uzaktan Canlı İzle

Adapazarı dışında yaşıyorsun ve Adapazarı'nda araç buldun ama sağlamlığından emin olmadan gelmek istemiyorsun. Aracı bize yönlendir ve ekspertizi canlı izle