Müşteri Deneyimleri

Müşteri DeneyimiBizi Müşterilerimizden Dinleyin

Antalya'dan araç alırken tesadüfen gittim ve çok memnun kaldım. Gercekten kaliteli ve güleryüzlü hizmet, tüm detaylarıyla inceliyorlar, tavsiye ederim. 👍🏻

Arda Aktaş

Araç göstermeye gittim gayet iyi bi şekilde aracımızla ilgilendiler detaylı olarak baktılar müşteri karşılamaları müşteri ile alakaları çok güzel çalışanları güler yüzlü ve alakalılar test sonuçları gayet iyi bi şekilde antalıp açıklıyolar ben çok memnun oldum herkeze tavsiye ederim gittiğiniz zaman pişman olmazsınız.

Mtn A

Hem eski aracımı satarken goturdugum hemde yeni araç alırken gittim.Ustalari çok iyi her şeyden anlıyorlar.Gozlerinden bir şey kaçmıyor.Cok memnun kaldım.Aldiklari ücretin hakkını veriyorlar.Guvenle aracınızı götürebilirsiniz.Herkeze tavsiye ediyorum

İlknur Bingöl

Volvo S40 aracımı satmadan ekspertiz raporunu ilgili kurumdan aldım. Personel güleryüzlü, kibar ve işinin uzmanı olup tam bir profesyonel gibi işlerini yapıyorlar ve güven veriyorlar. İşletme lokasyonu merkezi olup, kolay ulaşılabilir yerdedir.

Şakir Semiz

İzmir den araba almak için Antalya'ya geldim. Yabancısı olduğum bu şehirde tesadüfen girdiğim Uzman oto ekspertiz e çok teşekkür ediyorum. İşinin ehli çalışanlarına helal olsun. Aldıkları paranın hakkını veren bu işyerine bol müşteriler hayırlı kazançlar dilerim.

Mehmet Karatop

Kesinlikle güvenilir bir yer yaklaşık 4 yılda kendim ve çevremden 4-5 araç ekspertiz yaptırdık her dedikleri doğru çıktı il dışından gelen arkadaşlar gönül rahatlığı ile burayı tercih edebilirler.

Özgür E.

Hiçbir zaman yanlış bir raporla karşılaşmadım 4araba alıp sattım 3 yılda aynı kalite devam ediyor Güvenilir yer

Umut bozkaya

İlk arabamı ekspertiz yaptirdigim yer göstermiş oldukları ilgi ve özveriden dolayı başta Cenk bey ve calisan ustalara çok teşekkür ederim. Herkese de tavsiye ederim.

Mehmet Ali Karadeniz

Hizmet kalitesi bakımından eskilerin iyisi ancak yeni kurumsal işletmeler karşısında zayıf gibi. Avantajı sanayiye yakın olması, eski ve güvenilir olması

Semih Battal

Rahatlıkla Ekspertiz Yaptırabilirsiniz Herhangi Kanunsuz Bir Durum Görmedim.Ben 2 Kere Yaptırdım Her Hangi Olumsuz Bir Durum Yoktur Ve Herşey Nizami.

Adem Öztürk

Gerçekten ekip ve ustalar çok deneyimli ufacık ayrıntıyı bile gözardı etmiyorlar,Adı gibi UZMAN arkadaşlar teşekkürler..

Hüseyin Dereli